Hakkında 2018-01-22T19:55:27+00:00

“Nümunəvi Həkim Olmağa Doğru 5” 

numunevi-hekim-poster-az-kare

Türkiye’de eğitim alan Azerbaycanlı genç hekim ve tıp öğrencilerinin düzenlediği “Örnek Hekim Olmaya Doğru” forumlarının beşincisi 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde Ankara Üniverisitesi Tıp Fakültesinde gerçekleştirilecek.

Azerbaycanlı Hekimler Derneği’nin Azerbaycan’ın Ankara Üniverisitesi Tıp Fakültesi’nin desteğiyle düzenlediği foruma Azerbaycan ve Türkiye’nin önemli devlet yetkililerinin yanı sıra çeşitli kamu kurumları, üniversite, hastane ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey yöneticileri katılacak. Türkiye, Azerbaycan, Almanya ve diğer ülkelerden Azerbaycanlı hekim ve tıp öğrencilerinin katılacağı forumda, alanında uzman konuşmacıların yer aldığı güncel ve interaktif paneller gerçekleştirilecek.

“Türkiye’de eğitim alan yabancı uyruklu asistan hekimlerin sorunları ve çözüm önerileri”

“Türkiye’de eğitim alan yabancı uyruklu asistan hekimlerin sorunları ve çözüm önerileri”, “ZorunluSağlık  Sigortasının Azerbaycanda uygulanması”,” Azerbaycan’da tıp eğitimi”, “Azerbaycan’da uzman hekimlerin iş imkanları”, “Türkiye’de yabancı hekimlerin çalışma koşulları ve karşılaştıkları sorunlar”, “Yurtdışında uzmanlık, yan dal uzmanlığı eğitimi ve araştırma imkanları” ve başka konularda önemli oturumlar hazırlanmaktadır.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim alan,  çalışan Azerbaycanlı uzman, pratisyen, asistan hekimlerimiz ve tıp alanındaki öğrencilerimizi “Örnek Hekim Olmaya Doğru 5” forumuna davet ediyoruz. Kayıt ve katılım ücretsizdir !

 

ÖN KAYIT FORMUNU BURADAN DOLDURA BİLİRSİNİZ !